Strona główna
Dom i Ogród
Tutaj jesteś

Zestaw podtynkowy prysznicowy — szybki montaż i gwarancja satysfakcji

13 lipca 2021 prysznic

     Zestaw podtynkowy prysznicowy pozwoli zwiększyć użytkową przestrzeń łazienki, co ma szczególnie znaczenie w przypadku niewielkich pomieszczeń. Modułowa budowa podtynkowego prysznica umożliwia ukrycie znacznej części jego elementów w ścianie, pozostawiając jedynie akcesoria służące jego obsłudze. To właśnie ze względu na ergonomiczny charakter oraz unikalny styl zestawy podtynkowe prysznicowe cieszą się rosnącą popularnością i zyskują uznanie tysięcy użytkowników. Wiele osób zastanawia się jednak, w jaki sposób wybrać oraz zamontować zestaw podtynkowy prysznicowy? Dla nich właśnie dedykowany jest poniższy artykuł, który systematyzuje wiedzę związaną z instalacją prysznica podtynkowego we własnym domu. Zdobyte informacje z pewnością zainspirują do wybrania odpowiedniego prysznica do swojej łazienki.

Jakie parametry należy wziąć pod uwagę podczas wykuwania przestrzeni w ścianie? 

     Nieodłącznym elementem montażu zestawu podtynkowego prysznicowego jest wykonanie w ścianie łazienki odpowiedniej przestrzeni, w którą zostanie włożona bateria. Jej wielkość powinna być uzależniona od rozmiaru baterii, należy jednak pamiętać, że dodatkowo powinno znaleźć się miejsce na podłączenie rur doprowadzających ciepłą oraz zimną wodę. Mając to na uwadze, warto przygotować wnękę o odpowiednio dużych rozmiarach. Zestaw podtynkowy prysznicowy może zostać wyposażony w deszczownicę montowaną do ściany bądź do sufitu. Odpowiedni dobór wysokości montażu ma duże znaczenie funkcjonalne, ponieważ łatwiej korzystanie z prysznica. W przypadku deszczownic, które umieszczane są na suficie, powinno się pamiętać o tym, że właściwym miejscem ich przymocowania będzie środek kabiny prysznicowej. Ostatnią fazą instalacji jest upewnienie się, że jest ona szczelna, a następnie zastosowanie prac wykończeniowych.

 Wysoka wartość estetyczna zestawów podtynkowych prysznicowych 

     Łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego równie ważny jak zastosowanie praktycznych rozwiązań jest jej odpowiedni wystrój. Minimalizm, elegancja oraz unikalny styl zestawu podtynkowego prysznicowego z pewnością doda każdej łazience niezwykłego charakteru, oraz powiększy jej użytkową przestrzeń. Obecnie na rynku znajduje się bardzo rozbudowana oferta omawianych zestawów prysznicowych, dlatego bez problemu każdy klient znajdzie produkt dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań. Zestaw podtynkowy prysznicowy to nowoczesne rozwiązanie, które w łatwy sposób zamontować można w swojej łazience. Powyższa charakterystyka bez wątpienia ułatwi dokonanie właściwego zakupu.

Redakcja rybikolagen.pl

Nasi redaktorzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy w świecie mody, wskazują na innowacje w dziedzinie urody oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Na rybikolagen.pl znajdziesz nie tylko artykuły prezentujące najnowsze kolekcje, stylizacje czy nowości kosmetyczne, ale również porady dotyczące pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jakie ozdoby do domu wybrać
Nawilżacz ewaporacyjny

Jesteś zainteresowany reklamą?

Nawilżacz ewaporacyjny