Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

Sukienki maxi – hit na wiosnę 2021

15 lutego 2021 sukienki na wiosnę

Sukienki o kroju maxi niezmiennie od kilku ostatnich lat rządzą na salonach. Panie bardzo szybko się z nimi polubiły i teraz wprost nie chcą ich z siebie zdejmować – doceniły w nich to, że są one znacznie wygodniejsze od typowych miniówek, które powoli odchodzą do lamusa. Sukienki na wiosnę maxi zapewniają i swobodę, i wygodę. Nigdy nie podsuwają się do góry na niebezpieczną wysokość i to nawet podczas silnego wiatru. Wyglądają też przeuroczo. Fantastycznie powiewają i przepięknie układają się podczas chodzenia. Bardzo ważne jest też to, że akurat ten krój sukienek pasuje dosłownie wszystkim kobietom. Śmiało mogą po niego sięgać zarówno panie niskie o szczupłych i wątłych sylwetkach, jak i te posiadające wyraźne kobiece kształty lub zmagające się z dodatkowymi kilogramami. Współczesna moda jest bardzo uniwersalna. Tworzy się ją właśnie w taki sposób, by każdy mógł z niej korzystać.

Sukienki maxi

Sukienki maxi

Tym razem jednak projektanci postanowili trochę zabawić się krojem maxi. Zamiast korzystać z palety stonowanych i pastelowych barw, ożywili sukienki na wiosnę kolorami neonowymi, które widoczne są już z daleka. W takiej kreacji każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i przy tym bardzo dziewczęco. Sukienka w krzykliwym i neonowym kolorze sama w sobie jest już jednak na tyle efektowna, że wręcz domaga się złagodzenia wizerunku neutralnymi dodatkami. Akcesoria w kolorze nude (cielistym) skomponują się z nią idealnie. A gdy zrobi się nieco chłodniej, taką sukienkę wystarczy przykryć dłuższym beżowym płaszczykiem. Świetny efekt gwarantowany!

prowoman.pl
usuwanie tatuażu

Redakcja rybikolagen.pl

Nasi redaktorzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy w świecie mody, wskazują na innowacje w dziedzinie urody oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Na rybikolagen.pl znajdziesz nie tylko artykuły prezentujące najnowsze kolekcje, stylizacje czy nowości kosmetyczne, ale również porady dotyczące pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Planowanie posiłków
Jak widzi osoba z astygmatyzmem ?

Jak widzi osoba z astygmatyzmem ?

30 października 2021

zdrowe przekąski

Jesteś zainteresowany reklamą?

zdrowe przekąski