Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Moda na lato – jak mądrze kupować ubrania?

27 stycznia 2021 moda na lato

Gdy nagle natrafiasz w sklepie na ubrania, jakich nigdy wcześniej nie widziałaś w życiu, od razu czujesz, że po prostu musisz je mieć. Nic innego się już nie liczy. Patrzysz jeszcze, czy są one zgodne z tym, co proponuje tegoroczna moda na lato, a później od razu lecisz z nimi do przymierzalni. Cena nie gra żadnej roli. Choćbyś miała wydać całą swoją ostatnią wypłatę na jedną bluzkę z nowej kolekcji, robisz to bez mrugnięcia okiem, bo tego właśnie oczekuje od ciebie… społeczeństwo. Wzajemnie wpływamy na swoje wybory. Kątem oka patrzymy na życie innych ludzi i oczekujemy, że nasze będzie przynajmniej tak samo dobre, a nawet i lepsze. Dzień w dzień spoglądasz na swoje koleżanki w pracy. Przypatrujesz się temu, co na siebie ubierają. W ten sposób nigdy jednak nie stworzysz własnego stylu. Jak możesz go więc wykreować?

moda na lato

Kupuj to, w czym będziesz czuć się dobrze

Pomyśl po prostu, w czym ty sama czujesz się dobrze. Nie kupuj skórzanej kurtki tylko dlatego, że czasopisma modowe wmawiają ci, iż bez niej twoja garderoba nie będzie gotowa na lato. Nic nie musisz. Możesz się ubierać tak, jak tylko tego chcesz, więc jeśli zapragniesz nosić latem gruby wełniany płaszcz bądź puchaty sweter, wolno ci to zrobić. Jeżeli wciąż nie masz własnego stylu, kupuj zróżnicowane ubrania i staraj się z nimi kombinować. Patrz też na to, jak wygląda moda na lato, ale nie kieruj się nią zupełnie, a jedynie się nią inspiruj. W pewnym momencie sama zaczniesz czuć, jakie ubrania leżą na tobie najlepiej. Ostatecznie uda ci się wykreować swój własny styl.

zielonyblog.com.pl

Redakcja rybikolagen.pl

Nasi redaktorzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy w świecie mody, wskazują na innowacje w dziedzinie urody oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Na rybikolagen.pl znajdziesz nie tylko artykuły prezentujące najnowsze kolekcje, stylizacje czy nowości kosmetyczne, ale również porady dotyczące pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Ekologiczny kalendarz Lediberg
akcesoria do tworzenia słodkich arcydzieł
karabin warto kupić do celów sportowych

Jesteś zainteresowany reklamą?

karabin warto kupić do celów sportowych