Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Sposoby na lepszą objętość fryzury

24 lutego 2021 kosmetyki do włosów

Jak zapewnić włosom świetny wygląd i genialną objętość? Najlepiej myć je rzadziej, czyli maksymalnie raz na trzy dni, a oprócz tego wykonywać na nich różne dodatkowe zabiegi. Znakomite są chociażby płukanki. Można je tworzyć z gotowych preparatów albo z tych produktów, które każdy zwykle ma w domu.

kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów – czy płukanki piwem są dobre?

Świetnie działają bowiem płukanki piwem. Potrafią zastąpić nawet najbardziej specjalistyczne kosmetyki do włosów, a jako że są naturalne, to włosom przy okazji nie szkodzą – jedynie zapewniają im lepszy wygląd. Takie płukanki były stosowane już przez kobiety w dawnych czasach, ale i dziś nie można im odmówić wysokiej skuteczności. Warto na pewno je sprawdzić. Według niektórych piwne płukanki mogą nawet poradzić sobie z problemem nadmiernie wypadających włosów i sprawić, że większą ich ilość pozostanie na głowie. Do płukania pasm warto wykorzystać drożdże piwne. Są one bardzo zdrowym i wartościowym składnikiem dla włosów. Nie dość, że fantastycznie je odżywiają, to jeszcze do tego pobudzają je do wzrostu. A im więcej jest tych włosów na głowie, tym bardziej objętościowa staje się stworzona z nich fryzura.

Ostatnia już rada tyczy się suszenia włosów. Gdy już wszystkie kosmetyki do włosów zostaną na nich zastosowane, a pasma będą mokre, należy zacząć pomału je suszyć. Koniecznie chłodnym powietrzem! Głowę należy przechylić w dół, by suszyć włosy od samych ich końców. Dzięki temu fantastycznie się one uniosą i odbiją się od samej skóry. Fryzura nabierze wtedy maksymalnej objętości, zwłaszcza gdy utrwali się ją lakierem do włosów.

tricologica.pl
usuwanie tatuażu

Redakcja rybikolagen.pl

Nasi redaktorzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy w świecie mody, wskazują na innowacje w dziedzinie urody oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Na rybikolagen.pl znajdziesz nie tylko artykuły prezentujące najnowsze kolekcje, stylizacje czy nowości kosmetyczne, ale również porady dotyczące pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dezodorant czy antyperspirant
usuwanie tatuażu

Jesteś zainteresowany reklamą?

usuwanie tatuażu