Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

Skalpel Ewa Chodakowska czyli jak schudnąć raz na zawsze i mieć z tego frajdę

10 grudnia 2020

Są takie osoby, które mają niesamowitą charyzmę i zdolność przyciągania do siebie innych. Taką osobą jest między innymi Ewa Chodakowska. Nazywana jest ona trenerką Polek. Wiele kobiet codziennie ćwiczy z nią i mają z tego niesamowitą frajdę.

Trenerka Polek

Ewa Chodakowska zmotywowała setki tysięcy Polek do codziennych ćwiczeń. Przemiany na skutek tych ćwiczeń są widoczne w social media. Kobiety wklejają swoje zdjęcia przed i po. To ogromne metamorfozy. Kobiety straciły wiele kilogramów. Obecnie czują się o wiele piękniejsze. Na skutek zmiany sylwetki zwiększyła się też pewność siebie. Ewa Chodakowska jest odpowiedzialna za tysiąc wspaniałych przemian. Kobiety rekomendują sobie wzajemnie te ćwiczenia. Ewa Chodakowska zmieniła nie tylko ich figurę, ale także ich życie. To powoduje ogromną wdzięczność. Te kobiety to dzisiaj zupełnie inne osoby niż jeszcze kilka lat albo miesięcy temu.

Codzienne ćwiczenia i dieta

Skalpel Ewa Chodakowska to chyba najbardziej znane ćwiczenie. Bardzo ważne jest to, aby dobrać ćwiczenia do swojej sytuacji. Każda kobieta rozpoczyna z inną uwagą startową. Każda kobieta ma inne zdolności jeśli chodzi o swoją aktywność fizyczną i możliwości. Niektóre panie przez lata w ogóle nie miały żadnej aktywności fizycznej. Takie osoby powinny rozpocząć od jak najbardziej lekkiego treningu. Niewskazane są na samym początku bardzo angażujące ćwiczenia. Można zrobić sobie krzywdę i doznać kontuzji. Kiedy ktoś zaczyna ćwiczyć z Ewą Chodakowską, powinien na początku skonsultować się z lekarzem albo fizjoterapeutą czy nie ma żadnych przeciwwskazań ku tego typu ćwiczeniom. Najprawdopodobniej okaże się, że wszystko jest w porządku i można rozpocząć umiarkowane ćwiczenia. Warto jednak wyeliminować możliwości doznania kontuzji.

Jak znaleźć motywację?

Motywowanie się do ćwiczeń fizycznych nie jest łatwe. Zazwyczaj wymaga to poukładania sobie w głowie pewnych rzeczy. Słodycze nie mogą być już nagrodą za podjęty wysiłek albo pocieszeniem w chwili smutku. Trzeba zmienić swoją dietę nie tylko na chwilę, ale już na zawsze. Dlatego też mentorka taka jak Ewa Chodakowska stawia na wspieranie swoich kobiet przez cały czas na social media. Jest cały czas w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Staram się dodawać otuchy i wspierać w walce. Ewa Chodakowska to osoba, której zaufały różne kobiety. Zarówno takie, które do tej pory nie miały nic wspólnego z aktywnością fizyczną, jak też zawodowe trenerki. Na pewno nie można Ewie odmówić charyzmy. Potrafi zmotywować miliony ludzi do wysiłku fizycznego i do podjęcia aktywności fizycznej po to aby zmienić swoje życie. Trzeba jasno powiedzieć, że odchudzanie absolutnie nie jest łatwe. Odchudzanie to proces, który może zająć od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Po fazie redukcji wagi jest jeszcze faza stabilizacji, nawet trudniejsza niż sama redukcja. Trzeba podejść do tego wszystkiego z głową i bez nadmiernego entuzjazmu. Może okazać się, że proces odchudzania będzie trudniejszy, niż na początku się wydawało.

usuwanie tatuażu

Redakcja rybikolagen.pl

Nasi redaktorzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy w świecie mody, wskazują na innowacje w dziedzinie urody oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Na rybikolagen.pl znajdziesz nie tylko artykuły prezentujące najnowsze kolekcje, stylizacje czy nowości kosmetyczne, ale również porady dotyczące pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Planowanie posiłków
Jak widzi osoba z astygmatyzmem ?

Jak widzi osoba z astygmatyzmem ?

30 października 2021

zdrowe przekąski

Jesteś zainteresowany reklamą?

zdrowe przekąski